وبمستران، باشگاهی برای فعالان حوزه کسب و کار آنلاین

وبمستران با هدف بهبود ارتباطات و دانش در حوزه کسب و کار آنلاین ایجاد شده است. جامعه کاربری این وبسایت ، مدیران سایتها و کسب و کارهای انلاین و همچنین بنیانگذاران استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا و آغازگر و به عبارت ساده تر همان فعالان حوزه کسب و کار آنلاین است است.

در وبمستران سرویس دهندگان و شرکتهای فعال در حوزه کسب و کار آنلاین یک صفحه رسمی به مانند شبکه های اجتماعی داشته که به راحتی میتوانند مشترکان و دنبال کنندگان خود را از اخرین ، اطلاعیه ها ، تحولات و مباحث مرتبط با کار و سرویس خود آگاه سازند.

کامیونیتی وبمستران از بخش های ویژه و مهم این وبسایت است. بخش های متعدد و تخصصی ویژه ای که صرفا حول محور مباحث تخصصی در این حوزه است. فعالان این حوزه میتوانند موضوع جدید ایجاد کنند ، مباحثه کنند و همچنین پیرامون کسب و کارها و استارتاپهای آنلاین به انتقال تجربه و همچنین کسب دانش بپردازند.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر سرویس دهنده حوزه کسب و کار آنلاین هستید و به فعالان این حوزه سرویسی ارائه میکنید همین حالا در باشگاه وبمستران یک صفحه رسمی ایجاد نمایید.

و همچنین اگر صرفا مدیر وبسایت یا فعال حوزه کسب و کار انلاین هستید، همین حالا در این وبسایت عضو شوید و مباحث تخصصی این حوزه را دنبال کنید.

جالب  است بدانید که با وجود گذشت کمتر از ۱۰ روز از آغاز فعالیت وبمستران، وبمستران از مرز ۲۰۰ فعال و متخصص حوزه کسب و کار آنلاین و ۴۰ صفحه رسمی (شرکت و سرویس دهنده) گذشته است.

 

 ضمنا عضویت در این وبسایت در حال حاضر دعوتنامه ای است!